Wyniki Małopolskiej Ligi TKKF – Tarnów 2007 – edycja I

Wyniki z Małopolskiej Ligi TKKF w siatkówce halowej – Tarnów 2007 – edycja I

Tabela wyników:

1. AZOTY pkt. 18 mecze: 18-1 małe pkt. 490-293
2. LEIER – PROMYK pkt. 17 mecze: 16-3 małe pkt. 442-324
3. REDRUK pkt. 16 mecze: 15-7 małe pkt. 490-406
4. PROMIEŃ pkt. 15 mecze: 14-6 małe pkt. 454-358
5. SOLUTIONS pkt. 14 mecze: 10-9 małe pkt. 416-403
6. NO NAME pkt. 13 mecze: 9-12 małe pkt. 415-431
7. LEGIONY pkt. 12 mecze: 8-13 małe pkt. 400-444
8. BOBOFRUTY pkt. 11 mecze: 6-14 małe pkt. 402-462
9. ISKIERKA pkt. 10 mecze: 3-16 małe pkt. 288-454
10. BLU pkt. 9 mecze: 0-18 małe pkt. 256-451

Wyniki meczów:
I runda (4 marzec):

BLU – REDRUK 0 : 2 (7:25), (20:25)
BLU – NO NAME 0 : 2 (11:25), (15:25)
PROMIEŃ – REDRUK 1 : 2 (20:25), (25:20), (10:15)
BLU – LEGIONY 0 : 2 (24:26), (12:25)
PROMIEŃ – LEGIONY 2 : 0 (25:19), (25:13)
LEIER-PROMYK – NO NAME 2 : 0 (25:11), (25:20)
PROMIEŃ – ISKIERKA 2 : 0 (25:11), (25:10)
LEIER-PROMYK – SOLUTIONS 2 : 0 (25:18), (25:12)
REDRUK – NO NAME 2 : 1 (25:16), (21:25), (15:12)
LEIER-PROMYK – BOBOFRUTY 2 : 0 (25:11), (25:19)
SOLUTIONS – BOBOFRUTY 2 : 0 (25:22), (25:23)
LEGIONY – AZOTY 0 : 2 (15:25), (16:25)
AZOTY – BOBOFRUTY 2 : 0 (25:14), (25:18)
SOLUTIONS – ISKIERKA 2 : 0 (25:11), (25:16)
AZOTY – ISKIERKA 2 : 0 (25:16), (25:7)

BLU – BOBOFRUTY 0 : 2 (20:25), (22:25)
BLU – PROMIEŃ 0 : 2 (12:25), (12:25)
PROMIEŃ – SOLUTIONS 2 : 0 (25:20), (25:13)
BLU – AZOTY 0 : 2 (12:25), (8:25)
PROMIEŃ – NO NAME 2 : 0 (25:18), (25:21)
REDRUK – LEIER-PROMYK 1 : 2 (23:25), (25:19),(12:15)
LEGIONY – LEIER-PROMYK 0 : 2 (17:25), (17:25)
REDRUK – AZOTY 0 : 2 (21:25), (17:25)
LEGIONY – BOBOFRUTY 2 : 1 (25:20), (21:25), (15:7)
REDRUK – ISKIERKA 2 : 1 (25:11), (27:29), (15:6)
SOLUTIONS – NO NAME 2 : 0 (25:23), (25:23)
NO NAME – AZOTY 0 : 2 (7:25), (8:25)
ISKIERKA – BOBOFRUTY 0 : 2 (18:25), (21:25)
LEIER-PROMYK – ISKIERKA 2 : 0 (25:15), (25:10)
LEGIONY – SOLUTIONS 1 : 2 (23:25), (25:22), (15:17)

BLU – LEIER-PROMYK 0 : 2 (10:25), (13:25)
BLU – ISKIERKA 0 : 2 (21:25), (16:25)
PROMIEŃ – LEIER-PROMYK 0 : 2 (19:25), (22:25)
BLU – SOLUTIONS 0 : 2 (11:25), (10:25)
PROMIEŃ – BOBOFRUTY 2 : 0 (25:19), (25:17)
REDRUK – SOLUTIONS 2 : 0 (26:24), (25:22)
PROMIEŃ – AZOTY 1 : 2 (25:23), (22:25), (11:15)
SOLUTIONS – AZOTY 0 : 2 (21:25), (22:25)
LEGIONY – REDRUK 0 : 2 (12:25), (16:25)
LEIER-PROMYK – AZOTY 0 : 2 (18:25), (15:25)
BOBOFRUTY – NO NAME 1 : 2 (26:28), (26:24), (13:15)
NO NAME – LEGIONY 2 : 1 (24:26), (25:18), (15:6)
REDRUK – BOBOFRUTY 2 : 0 (28:26), (25:16)
NO NAME – ISKIERKA 2 : 0 (25:18), (25:11)
LEGIONY – ISKIERKA 2 : 0 (25:15), (25:13)

Po zakończeniu rozgrywek trzy najlepsze zespoły zostały nagrodzone pięknymi pucharami, a Sędziowie, którzy sędziowali mecze na podstawie własnych obserwacji wybrali trzech wyróżniających się zawodników w kategoriach: – najlepszy atakujący: Damian Dąbroś, – najlepszy rozgrywający: Jacek Waśko, obaj zawodnicy z zespołu TKKF AZOTY oraz – najlepszy wszechstronny zawodnik: Mieczysław Bardo z zespołu LEIER-PROMYK.

Może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *